0 555 406 74 49

 Uzun yıllar edindiğimiz bilgi birikimi ve tecrübe ile kendimize özgü vizyonla müşterilerimize hizmet için yola çıktık Bacteco 10 yıllık Arge çalışmasının sonunda 100 den fazla özel gübre üretme kapasitesine ulaşmış ve firmamız modern teknoloji üretim tesisini 2018 yılında kurmuştur. Ürünlerimiz Dünya’nın birçok ülkesinde, farklı iklim koşulları tarım arazilerinde kullanılarak üstün performansı kanıtlandı.

 

Dünyadaki bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek son teknoloji hizmetini sunuyoruz. Teknolojik gelişmeye ayak uyduran dinamik yapısı sayesinde gelişen tarım ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Bacteco ürünleri günümüz teknolojisi kullanılarak elde edilmiş ve verime katkısı gözle görülür derecede olan ürünlerdir.

Tecrübeli teknik personeliyle de ürünlerin etkin kullanılmasını ve en üst düzeyde verim alınmasını sağlamaktadır. Amacımız doğru ürünler; yüksek verim ve sağlıklı bitkiler elde etmektir.

Bacteco yenilikçi ve kendine has teknik ve yöntemleriyle bitkiler için çok özel ve etkin gübreler üretmektedir. Bacteco tüm Türkiye’de yaygın bir teknik ve pazarlama ağına sahiptir. Ürün çeşitliliği her geçen gün artan Bacteco Türk ve Dünya tarımına katkıda bulunmaktadır.

Bacteco son kullanıcı memnuniyetini esas alan iş anlayışı ile bayilerinin ve çiftçinin güvenini kazanmıştır. Bacteco demek çözüm demek, güven demektir. Bacteco spesifik ürünleriyle sorun çözen ve verim artışını başarmış ürünler sunar. Çevrenin korunması ve çiftçilerimizin bilinçlenmeleri önceliğimizdir. Bacteco profesyonel kadrosuyla planlamadan, lojistikten, pazarlama ve teknik destekten oluşan geniş kadrosuyla sahip olduğu modern tesisinde en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.